(0442) 343 43 55

lorem ipsum dolor sit

lorem ipsum dolor sit

lorem ipsum dolor sit

lorem ipsum dolor sit


ÖYLEYSE TANIŞALIM

Dikkat Akademisi, Dikkat Güçlendirme Çalışmaları, Beyin Egzersizleri, Akıl Oyunları ve Psikolojik Danışmanlık alanında hizmet vermek amacıyla 2015 yılında kurulmuş Beyin Eğitim Merkezidir.

“Her birey ve bireysel özellikleri bizim için çok kıymetlidir!“

 “Bireyi tanıma ve doğru yöntemler ile bütüncül yaklaşma yöntemimiz başarımızı mutlak kılmaktadır.“

Akademi olarak; çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin kişisel performansını en etkili şekilde kullanmasını, mevcut potansiyelini  açığa çıkarmasına olanak sağlayan bilimsel, davranışsal  ve yenilikçi programlar kullanan bir merkezdir. Dikkat Akademisinde  bireylerin akademik, sosyal , iş ve okul  hayatlarında daha başarılı, kendini ifade edebilen bireyler olması  için zihni  geliştiren programlar ile hizmet verilmektedir. Bu programlar, danışanların dikkatini ve öğrenme kapasitesini arttırmaya, sosyal etkileşim ve iletişim becerilerini, geliştirmeye  yöneliktir.  Kişinin Dikkat - Hafıza - Muhakeme (Akıl Yürütme) fonksiyonlarını  aktif kullanabilme becerisini geliştirmeye yardımcı olacak davranışsal yöntemler uygulamaktayız.

 Hedefimiz, öğrenmeyi daha kolay ve tam olarak gerçekleştirmek ve kişinin kazanmış olduğu becerilerin otomatik hale gelmesini sağlamaktır. Uyguladığımız programlar , kişinin bilgiyi daha hızlı, kalıcı ve kesintisiz öğrenmesini sağlayarak öğrenme sürecini kolaylaştırmasına, hızlandırmasına ve bu süreçten verim almasına yardımcı olmaktadır.

Çocuğunuzda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite mi var?  Okula ve derslerine karşı ilgisiz mi? Özgüven sorunu mu var? Öğrenme Güçlüğü mü yaşıyor? Çocuğunuz çalışıyor ama başaramıyor mu? Okuduğunu anlayamıyor mu? Sınav kaygısı mı var? Sınavlara mı hazırlanıyor? İşlem hataları mı yapıyor? Çevresinde olup bitenlere uyum sağlamakta güçlük mü çekiyor? Ve siz iş hayatında başarısız olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Unutkanlık mı yaşıyorsunuz?  Sizi tüm dünyada kullanılan bilimsel yöntemlerle tanışmaya davet ediyoruz.


Dikkat Hiçi Herşeye Çevirir.Bizden Haberler

Dikkat Akademisi olarak haber, duyuru ve kampanyalarımız